Innowacje w medycynie estetycznej

Zauważalny rozwój technologii dotyczy także medycyny estetycznej. Kosmetolodzy mają możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń zabiegowych, a także stosują coraz bardziej innowacyjne rozwiązania ingerujące w ciało pacjentów. Tradycyjne powiększanie ust, czy botoks zastępowane są najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które przynoszą nie tylko naturalne efekty, lecz przede wszystkim stają się bardziej komfortowe dla pacjentów. Czym zaskakuje nowoczesna klinika medycyny estetycznej?

Nowoczesne zabiegi na ciało

Na dużą uwagę pacjentek zasługuje mezoterapia igłowa. Jako uniwersalny zabieg może być sposobem na walkę ze zmarszczkami, łysieniem, czy cellulitem. Skóra podczas zabiegu nakłuwana jest przez igły, które wstrzykują pod nią specjalnie przygotowany koktajl. Jednakże mezoterapia to nie jedyny sposób walki o idealne rysy twarzy, ponieważ na rynku istnieje także wolumetria. Polega ona na modelowaniu konturów twarzy bez ingerencji chirurgicznej. Jest często wybierana przez dojrzałe pacjentki, które skarżą się na zwisającą skórę twarzy.

Młodsza skóra, lepsze samopoczucie

Obok specjalistycznych zabiegów na twarz medycyna estetyczna proponuje także usuwanie blizn i sposób na nadpotliwość. Niewiele osób wie, że z tymi dolegliwościami także może radzić sobie gabinet medycyny estetycznej. Co jest niwelowane jest dzięki zabiegom? Dolina łez, kurze łapki, czy przebarwienia. Na niemal każdą zgłaszaną przez pacjentki dolegliwość kosmetolog znajduje odpowiedni zabieg, który niweluje jej skutki.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2 thoughts on “Innowacje w medycynie estetycznej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *